Aktualności

rave Lamb Studio, spółka z Rodziny Movie Games, wraz z wydawcą NACON ma przyjemność poinformować, że jej powstająca gra strategiczna War Hospital awansowała do top 500 najchętniej dodawanych do wishlisty gier na platformie Steam. Ponadto dziś premierę miał nowy animowany trailer tytułu, skupiony na moralnie niejednoznacznych wyborach, z którymi będą musieli zmierzyć się gracze.

Brave Lamb Studio – niezależny developer gier segmentu Indie Premium obecnie do swojego zespołu projektantów poszukuje: Game Designer   Do Twoich obowiązków należeć będzie:   • Tworzenie dokumentacji projektowej do gier, produkowanych w Studiu • Projektowanie rdzenia rozgrywki (core loop) oraz jego rozwój • Współpraca z zespołami wdrożeniowymi w obszarze implementacji mechanik   Nasze...

Brave Lamb Studio S.A., polski producent gier w segmencie Indie Premium, będący częścią rodziny Movie Games, rozpoczyna publiczną ofertę akcji. Zapisy na akcje w ramach II transzy oferty, prezentowanej na CrowdConnect.pl, rozpoczną się 11 listopada br. Z emisji akcji Spółka zamierza pozyskać 3 mln zł. W 1-2 kw. przyszłego roku Spółka planuje ubiegać się o wprowadzenie akcji do obrotu na rynku NewConnect.