Brave Lamb Studio S.A. i Movie Games zapowiadają War Hospital – society survival w okresie I wojny światowej

War Hospital

War Hosptial (wcześniej komunikowany pod tytułem roboczym Field Hospital) został ogłoszony podczas Future Games Show – eventu organizowanego przez prestiżowy serwis Gamesradar.com. Po opublikowaniu zwiastuna gry podczas trwającego eventu, opublikowana została karta Steam tytułu, która umożliwia rozpoczęcie zapisów graczy na tzw. wishlistę.

Początek globalnej promocji War Hospital

Oficjalną zapowiedź tytułu wsparły Sony i Microsoft, które na swoich oficjalnych kanałach społecznościowych (Youtube i Twitter) opublikowały zwiastun gry, który spotyka się z bardzo ciepłym przyjęciem graczy. Zwiastun na kanale Playstation został na dzień publikacji tego artykułu obejrzany już ponad 51 000 razy.

Wraz z premierą zwiastuna Brave Lamb Studio uruchomiło oficjalną stronę internetową gry – jest ona dostępna tutaj. Jest to początek działań promocyjnych przy promocji tytułu, której centrum jest oficjalna strona gry na Steam:

 

O grze War Hospital

 

Kiedy kula sięga celu, zaczyna się inny rodzaj walki.

 

Walka o życie.
Walka o duszę.

Jest rok 1917. Nazywaj się major Henry Wells. Jesteś emerytowanym brytyjskim medykiem, przywróconym do służby i rzuconym w piekło I Wojny Światowej. Brakuje ci ludzi i ekwipunku, lecz jesteś ostatnim promieniem nadziei dla niezliczonych żołnierzy na froncie wschodnim.

Pomagaj rannym i okaleczonym jako dowódca szpitala polowego. Zrób wszystko, aby stworzyć bezpieczny azyl, gdy pociski artyleryjskie przelatują ci nad głową. Korzystaj z prawdziwego wyposażenia z czasów I Wojny Światowej i usprawniaj swoje narzędzia oraz metody. Wybory, które podejmiesz, będą mieć trwałe skutki.

Zbuduj mikrospołeczność ratowników i ocalałych. Rozpal nadzieję w swoich ludziach i kombatantach. Zasiej ziarno pokoju, stając się inspiracją do zawieszenia ognia. Zagraj w grę o wojnie, która nie celebruje śmierci, lecz życie.

„Pośród trudności napotyka się nowe możliwości”.
— Albert Einstein

  • Gra o wojnie, w której nie odbierasz życia, lecz ratujesz je
  • Society survival, który stawia wyzwanie zmysłowi taktyki oraz poczuciu moralności
  • Wiernie odtworzone realia francuskiego frontu podczas I Wojny Światowej
  • Realistycznie przedstawione warunki brytyjskiego szpitala polowego
  • Twórz i wykorzystuj innowacyjne technologie medyczne czasów wojny
Dowiedz się więcej
Najnowsze artykuły
Grzegorz Skwierczyński
Meet the Lambs - Grzegorz Skwierczyński
war hospital
War Hospital autorstwa Brave Lamb Studio wchodzi na listę Global Top Wishlist Steam
War Hospital
Brave Lamb Studio S.A. i Movie Games zapowiadają War Hospital - society survival w okresie I wojny światowej
Kategorie