Enemy of the State oraz War Hospital od Brave Lamb Studio na targach Gamescom 2022

Gamescom 2022 Brave Lamb

Brave Lamb Studio – developer gier segmentu indie premium ma przyjemność poinformować o pokazach dwóch produkowanych przez siebie gier – Enemy of the State oraz War Hospital na największych targach gier w Europie – Gamescom 2022.

W centrum targowym w Kolonii, podczas targów Gamescom uczestnicy będą mogli obejrzeć pokaz prasowy gry War Hospital, który odbędzie się na stoisku biznesowym wydawnictwa Nacon, a także obejrzeć trailer i porozmawiać z twórcami gry Enemy of the State na polskim stoisku narodowym.

Obecność gry Enemy of the State na kilka tygodni przed ukończeniem Vertical Slice tej produkcji, jest idealną okazją dla Spółki do odbycia pierwszych rozmów z potencjalnymi wydawcami tytułu – komentuje Michał Dziwniel – członek zarządu Brave Lamb Studio S.A. Na dzień przed rozpoczęciem targów spotkamy się z 11 partnerami wydawniczymi, zainteresowanymi grą i zaznajomionymi z jej tematyką oraz materiałami wstępnymi więc liczymy na dobre i owocne spotkania – dodaje.

Enemy of the State to strzelanka z widokiem z góry pojedynczego gracza oraz w trybie współpracy. Osadzona w stylizowanym na noir świecie lat dwudziestych, pozwala wspiąć się po drabinie kryminalnej sławy.

To czas prohibicji. Złoty wiek gangsterów. Jesteś przestępcą niskiego szczebla, z wybranym przez siebie pochodzeniem etnicznym, aspirującym do stania się prawdziwym szefem mafii. Zbierz swój gang i wykonuj różne prace na całym świecie. Od napadów, przez przejmowanie lokacji, po porwania i zabójstwa. Twój cel? Tak jak zawsze. Pieniądze, władza i szacunek.

Przy okazji targów Gamescom spółka udostępniła materiał z sesji animacji motion capture, która jest dostępna pod poniższym linkiem:

War Hospital to gra z gatunku society survival, w której gracz wciela się w dowódcę brytyjskiego szpitala polowego podczas I wojny światowej. Zadaniem gracza jest ratowanie żołnierzy walczących na linii frontu we Francji, rozbudowa szpitala, a także opracowywanie nowych technologii medycznych. Przy okazji niedawnego Nacon Connect udostępniony został dłuższy fragment rozgrywki dostępny pod poniższym linkiem: