Meet the Lambs- Łukasz Sprada

łukasz sprada

W dzisiejszym, kolejnym wywiadzie z cyklu Meet the Lambs, przedstawiamy Łukasza Spradę – Senior Level Designera, który do Brave Lamb Studio trafił bezpośrednio z CD Projekt Red, gdzie pracował nad projektem Cyberpunk 2077. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wywiadem.

Łukasz, czym zajmujesz się w Brave Lamb Studio?

 

Łukasz Sprada: Zajmuję się level designem/artem i oświetleniem w grze. Oznacza to, że moją odpowiedzialnością jest wypełnienie świata gry materiałami dostarczonymi przez grafików, a także zadbanie o jego prawidłowe i efektowne oświetlenie, w zależności od pory dnia.

 

Opowiedz o swoim doświadczeniu jako level designer

 

Łukasz Sprada: Zaczynałem w 2016 roku robiąc ze znajomymi grę z gatunku car combat. Na przestrzeni czasu miałem przyjemność pomagać przy produkcji kilku innych gier min. Steel Rats i Cyberpunk 2077.

 

Dlaczego zdecydowałeś się na pracę w Studiu ?

 

Łukasz Sprada: Zdecydowałem się na współpracę, ze względu na możliwość pracy nad tak unikatowym i ciekawym projektem. Dodatkowo silny i kompetentny zespół był również podstawą do tego, żeby zdecydować się na pracę dla Brave Lamb Studio.

 

Opowiedz o przykładowym dniu pracy w firmie? W jaki sposób pracujecie?

 

Łukasz Sprada: Co dwa tygodnie aktualizujemy listę zadań na następny sprint (ze względu na fakt, że pracujemy w systemie Scrum), kolejność wykonania poszczególnych zadań jest dowolna. Dzięki takiej organizacji praca idzie bardzo sprawnie. Z racji tego że jestem łącznikiem między działem grafiki a designem każdy dzień pracy jest dla mnie inny.

 

Co Twoim zdaniem jest największą zaletą, a co największą wadą pracy level designera przy projekcie takim jak War Hospital?

 

Łukasz Sprada: Możliwość wspierania pozostałych działów oraz budowanie poziomu gry to świetna sprawa. Ciężko powiedzieć ze taka praca ma wady, lepiej rozpatrywać to w kategorii wyzwania, które z pewnością daje mi większy wpływ na finalny kształt gry War Hospital.

 

Czy zagrasz w War Hospital po premierze?

Zdecydowanie 🙂

 

Łukasz, serdecznie dziękujemy Ci za chwilę znalezioną na odpowiedzi na pytania.

Dowiedz się więcej
Najnowsze artykuły
Grzegorz Skwierczyński
Meet the Lambs - Grzegorz Skwierczyński
war hospital
War Hospital autorstwa Brave Lamb Studio wchodzi na listę Global Top Wishlist Steam
War Hospital
Brave Lamb Studio S.A. i Movie Games zapowiadają War Hospital - society survival w okresie I wojny światowej
Kategorie