O Brave Lamb Studio

Brave Lamb Studio to Spółka produkująca gry komputerowe segmentu premium indie. Naszym celem strategicznym jest tworzenie gier nastawionych na głęboką narrację popartą koniecznością dokonywania przez gracza trudnych moralnie wyborów. Niezależność produkcyjna, połączona z nastawieniem na wysoką jakość wykonywanych projektów czyni z nas unikatowym przedsięwzięciem na polskim rynku game dev.

Brave Lamb Studio jest złożone ze specjalistów mających za sobą wiele lat doświadczenia w branży, pracujących dla takich firm jak Techland, Flying Wild Hog czy CI Games. Duże doświadczenie kluczowych osób w Spółce przekształca się w ograniczenie wielu ryzyk produkcyjnych, a także na możliwość wytwarzania projektów o wysokiej jakości dla graczy.
Nasz najnowszy projekt – War Hospital to unikalne połączenie gier z gatunku strategii czasu rzeczywistego, survivala ekonomicznego oraz elementów gry RPG, polegającego na dokonywaniu trudnych moralnie decyzji. Rozgrywka polega na zarządzaniu szpitalem polowym, leczeniu i rekonwalescencji rannych żołnierzy w trakcie dramatu I wojny światowej.

Poznaj zespół Brave Lamb Studio

Sebastian Gajdziński
Meet the Lambs - Sebastian Gajdziński
W dzisiejszym, kolejnym wywiadzie z cyklu Meet the Lambs, przedstawiamy Sebastiana Gajdzińskiego – Lead Level Designer’a, który do Brave Lamb Studio trafił ze studia MS Games.
/
Marcin Rzepisko
Meet the Lambs - Marcin Rzepisko
Kolejny już wywiad z cyklu Meet the Lambs właśnie wylądował na naszej stronie. Tym razem przepytaliśmy jednego z naszych programistów – Marcina Rzepisko. Popularny „Rzepa” opowie o tym jak łączyć sen z pracą programisty i czy można robić to w jednym pomieszczeniu, biorąc pod uwagę pracę zdalną 🙂 Zapraszamy do lektury!
/
Szymon Wawruch
Meet the Lambs - Szymon Wawruch
W dzisiejszym wywiadzie przedstawiamy postać znaną już części osób obserwujących pracę Brave Lamb Studio. Lead Game designer – Szymon Wawruch udzielił obszernego wywiadu o wyzwaniach związanych z produkcją War Hospital oraz pracy w Brave Lamb Studio. Zapraszamy do lektury!
/
Aleksandra Madej
Meet the Lambs – Aleksandra Madej
W dzisiejszym odcinku Meet the Lambs zapraszamy do zapoznania się z krótką rozmową z Olą Madej – Narrative Designerem pracującą przy projekcie War Hospital. W dzisiejszym wywiadzie opowiemy o wyzwaniach stojących przed projektantką, a także o tym jak wygląda dzień w Brave Lamb Studio
/
łukasz sprada
Meet the Lambs- Łukasz Sprada
W dzisiejszym, kolejnym wywiadzie z cyklu Meet the Lambs, przedstawiamy Łukasza Spradę – Senior Level Designera, który do Brave Lamb Studio trafił bezpośrednio z CD Projekt Red, gdzie pracował nad projektem Cyberpunk 2077. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wywiadem.
/
Grzegorz Skwierczyński
Meet the Lambs - Grzegorz Skwierczyński
Dzisiejszym artykułem rozpoczynamy cykl wywiadów „Meet the Lambs”, gdzie przedstawimy wszystkich obecnych pracowników i współpracowników Brave Lamb Studio. W pierwszym materiale porozmawialiśmy z Grzegorzem Skwierczyńskim – naszym Głównym programistą pracującym przy War Hospital. Zapraszamy do lektury!
/

Poznaj nasze gry