Oficjalna zapowiedź Enemy of the State na Future Games Show już 11 czerwca

Enemy of the State

Oficjalna zapowiedź Enemy of the State na Future Games Show już 11 czerwca

Brave Lamb Studio – niezależny developer segmentu indie premium informuje o oficjalnym pokazie zwiastuna gry Enemy of the State podczas eventu Future Games Show, organizowanego przez serwis Games Radar. Poza zwiastunem fabularnym zaprezentowany zostanie krótki fragment rozgrywki, a także uruchomiona zostanie karta w serwisie Steam.

Future Games Show to jeden z największych eventów dla graczy, które odbywa się w formule Online. Zasięg tego wydarzenia to ponad 4 miliony oglądających na całym świecie. Brave Lamb Studio uczestniczyło już w zeszłorocznej edycji prezentując zarówno trailer jak i krótki zapis z rozgrywki podczas dwóch edycji FGS.

Ten rok upływa nam pod znakiem prowadzenia dwóch projektów. War Hospital jest obecnie w fazie przygotowywania Kandydata do Bety i już wkrótce możemy spodziewać się działań komunikacyjnych ze strony wydawcy – firmy Nacon. W wypadku Enemy of the State – zespół zalążkowy pracuje obecnie nad prototypem gry – tzw. Vertical Slice, którego ukończenia spodziewamy się już we wrześniu mówi Michał Dziwniel – Head of Studio Spółki.

Enemy of the State to strzelanka z widokiem z góry pojedynczego gracza oraz w trybie współpracy. Osadzona w stylizowanym na noir świecie lat dwudziestych, pozwala wspiąć się po drabinie kryminalnej sławy.

To czas prohibicji. Złoty wiek gangsterów. Jesteś przestępcą niskiego szczebla, z wybranym przez siebie pochodzeniem etnicznym, aspirującym do stania się prawdziwym szefem mafii. Zbierz swój gang i wykonuj różne prace na całym świecie. Od napadów, przez przejmowanie lokacji, po porwania i zabójstwa. Twój cel? Tak jak zawsze. Pieniądze, władza i szacunek.

Premiera Enemy of the State spodziewana jest na wszystkich platformach sprzętowych w połowie 2024 roku.