Oficjalna zapowiedź Enemy of the State na Future Games Show już 11 czerwca

Enemy of the State

Brave Lamb Studio – niezależny developer segmentu indie premium informuje o oficjalnym pokazie zwiastuna gry Enemy of the State podczas eventu Future Games Show, organizowanego przez serwis Games Radar. Poza zwiastunem fabularnym zaprezentowany zostanie krótki fragment rozgrywki, a także uruchomiona zostanie karta w serwisie Steam.

Future Games Show to jeden z największych eventów dla graczy, które odbywa się w formule Online. Zasięg tego wydarzenia to ponad 4 miliony oglądających na całym świecie. Brave Lamb Studio uczestniczyło już w zeszłorocznej edycji prezentując zarówno trailer jak i krótki zapis z rozgrywki podczas dwóch edycji FGS.

Ten rok upływa nam pod znakiem prowadzenia dwóch projektów. War Hospital jest obecnie w fazie przygotowywania Kandydata do Bety i już wkrótce możemy spodziewać się działań komunikacyjnych ze strony wydawcy – firmy Nacon. W wypadku Enemy of the State – zespół zalążkowy pracuje obecnie nad prototypem gry – tzw. Vertical Slice, którego ukończenia spodziewamy się już we wrześniu mówi Michał Dziwniel – Head of Studio Spółki.

Enemy of the State to strzelanka z widokiem z góry pojedynczego gracza oraz w trybie współpracy. Osadzona w stylizowanym na noir świecie lat dwudziestych, pozwala wspiąć się po drabinie kryminalnej sławy.

To czas prohibicji. Złoty wiek gangsterów. Jesteś przestępcą niskiego szczebla, z wybranym przez siebie pochodzeniem etnicznym, aspirującym do stania się prawdziwym szefem mafii. Zbierz swój gang i wykonuj różne prace na całym świecie. Od napadów, przez przejmowanie lokacji, po porwania i zabójstwa. Twój cel? Tak jak zawsze. Pieniądze, władza i szacunek.

Premiera Enemy of the State spodziewana jest na wszystkich platformach sprzętowych w połowie 2024 roku.