War Hospital od Brave Lamb Studio S.A. w top 500 najchętniej wishlistowanych gier na Steamie

war hospital

rave Lamb Studio, spółka z Rodziny Movie Games, wraz z wydawcą NACON ma przyjemność poinformować, że jej powstająca gra strategiczna War Hospital awansowała do top 500 najchętniej dodawanych do wishlisty gier na platformie Steam. Ponadto dziś premierę miał nowy animowany trailer tytułu, skupiony na moralnie niejednoznacznych wyborach, z którymi będą musieli zmierzyć się gracze.

War Hospital to gra z gatunku society survival, w której gracz wciela się w dowódcę brytyjskiego szpitala polowego podczas I wojny światowej. Zadaniem gracza jest ratowanie żołnierzy walczących na linii frontu we Francji, rozbudowa szpitala, a także opracowywanie nowych technologii medycznych. Nowy zwiastun produkcji dostępny jest tutaj:

 

 

Niezwykle cieszy nas tak silna wishlista gry, ponieważ świadczy ona o sile koncepcji. Główne działania marketingowe dopiero przed nami, a dotychczasowe zainteresowanie zostało wygenerowane w dużej mierze organicznie. Dzisiejsza premiera nowego trailera jest pierwszym etapem wzmożonej komunikacji, która będzie eskalować się wraz ze zbliżaniem się daty premiery – mówi Michał Dziwniel, członek zarządu Brave Lamb Studio i lead producer War Hospital.

 

War Hospital to jedna z nielicznych gier oficjalnie wspieranych przez British Imperial War Museums. Ekspertyza organizacji pozwala deweloperom realistycznie odwzorować warunki historyczne.

Dowiedz się więcej
Najnowsze artykuły
Grzegorz Skwierczyński
Meet the Lambs - Grzegorz Skwierczyński
war hospital
War Hospital autorstwa Brave Lamb Studio wchodzi na listę Global Top Wishlist Steam
War Hospital
Brave Lamb Studio S.A. i Movie Games zapowiadają War Hospital - society survival w okresie I wojny światowej
Kategorie