War Hospital osiągnął status Gold Master. Premiera gry juz 11.01

War Hospital osiągnął status Gold Master

Z przyjemnością ogłaszamy, że po miesiącach i latach poświęcenia i ciężkiej pracy faza rozwoju War Hospital została zakończona. Oznacza to, że gra War Hospital osiągnęła status Gold Master i trafi na rynek 11 stycznia 2024 r. przy wsparciu wydawnictwa Nacon.

Cieszymy się z zakończenia prac nad grą War Hospital. Z doświadczenia 3 lat i 3 miesięcy powstawania gry musieliśmy pokonać wiele przeciwności zarówno bezpośrednio w produkcji gry jak i w szerokim otoczeniu rynkowym. Niemniej cieszymy się, że gra wkrótce zadebiutuje na rynku. Mamy nadzieję, że zdobędzie ona uznanie graczy na całym świecie zarówno dzięki szerokiej dystrybucji cyfrowej jak i dystrybucji fizycznej na wybranych rynkach świata – komentuje Michał Dziwniel, Head of Studio Brave Lamb Studio S.A.

Co to jest „Gold Master”?

W świecie tworzenia gier osiągnięcie statusu złotego oznacza, że gra jest gotowa do produkcji fizycznej i dystrybucji. To doniosła okazja dla całego zespołu War Hospital, ponieważ zwieńczeniem niezliczonych godzin kreatywności, współpracy i udoskonalania, aby stworzyć doświadczenie, z którego jesteśmy naprawdę dumni.

Czym jest War Hospital?

Pokonaj wyzwania szpitala wojennego, strategicznie alokując zasoby, rekrutując najlepszy personel medyczny i dostosowując się do stale zmieniających się wymagań środowiska rozdartego wojną.
Twoje decyzje mają wpływ na przeżycie i powrót do zdrowia pacjentów, dlatego każdy wybór jest kluczowy. Zanurz się w intensywnym, ale satysfakcjonującym doświadczeniu prowadzenia placówki medycznej na pierwszej linii frontu.