War Hospital zadebiutuje na rynku 31 sierpnia

premiera War Hospital

Na wydarzeniu Nacon Connect 2023 wydawca gry War Hospital poinformował o zbliżającym się terminie wydania gry. Gra ukaże się na wszystkich docelowych platformach sprzętowych 31 sierpnia 2023 roku. Z tej okazji Brave Lamb Studio oraz Nacon przygotowało nowy zwiastun rozgrywki, ukazujący jej mechaniki.

9 marca zadebiutował zwiastun gry War Hospital „List do Elizabeth”, który w sposób narracyjny pokazuje całą koncepcję rozgrywki z jaką będzie musiał zetknąć się gracz rozpoczynając grę. Wierzymy, że ta koncepcja trailera idealnie pokazuje połączenie angażującej mechaniki zarządzania szpitalem polowym oraz narracji fabularnej, która pokazuje, że za każdym procesem medycznym stoją zwykli ludzie, którzy mają swoje uczucia i emocje – komentuje Michał Dziwniel – członek zarządu Brave Lamb Studio S.A.

Zwiastun gry został ciepło przyjęty przez graczy co zaowocowało obejrzeniem go już ponad 300 000 razy. Przełożyło się to również na wzrost popularności gry w serwisie Steam co wskazuje poniższy wykres z serwisu SteamDB:

Aktualna pozycja War Hospital w serwisie Steam

Na dzień sporządzenia tego artykułu War Hospital zajmuje 411 miejsce w Steam Global Wishlist

Dowiedz się więcej
Najnowsze artykuły
Grzegorz Skwierczyński
Meet the Lambs - Grzegorz Skwierczyński
war hospital
War Hospital autorstwa Brave Lamb Studio wchodzi na listę Global Top Wishlist Steam
War Hospital
Brave Lamb Studio S.A. i Movie Games zapowiadają War Hospital - society survival w okresie I wojny światowej
Kategorie