War Hospital zadebiutuje na rynku 31 sierpnia

premiera War Hospital

Na wydarzeniu Nacon Connect 2023 wydawca gry War Hospital poinformował o zbliżającym się terminie wydania gry. Gra ukaże się na wszystkich docelowych platformach sprzętowych 31 sierpnia 2023 roku. Z tej okazji Brave Lamb Studio oraz Nacon przygotowało nowy zwiastun rozgrywki, ukazujący jej mechaniki.

9 marca zadebiutował zwiastun gry War Hospital „List do Elizabeth”, który w sposób narracyjny pokazuje całą koncepcję rozgrywki z jaką będzie musiał zetknąć się gracz rozpoczynając grę. Wierzymy, że ta koncepcja trailera idealnie pokazuje połączenie angażującej mechaniki zarządzania szpitalem polowym oraz narracji fabularnej, która pokazuje, że za każdym procesem medycznym stoją zwykli ludzie, którzy mają swoje uczucia i emocje – komentuje Michał Dziwniel – członek zarządu Brave Lamb Studio S.A.

Zwiastun gry został ciepło przyjęty przez graczy co zaowocowało obejrzeniem go już ponad 300 000 razy. Przełożyło się to również na wzrost popularności gry w serwisie Steam co wskazuje poniższy wykres z serwisu SteamDB:

Aktualna pozycja War Hospital w serwisie Steam

Na dzień sporządzenia tego artykułu War Hospital zajmuje 411 miejsce w Steam Global Wishlist

Dowiedz się więcej
Najnowsze artykuły
INC S.A. i brave lamb studio s.a.
Brave Lamb Studio rozpoczyna współpracę z Grupą INC, w planach CrowdConnect i debiut na NewConnect
brave lamb studio playstation 5
Brave Lamb Studio developerem Playstation 5
Brave Lamb Studio z Grupy Movie Games wprowadzi grę Field Hospital na konsole Xbox Series X
Kategorie